Organització

Coordinació Nacional

Esther Garcia Fernandez

Esther Garcia Fernandez

Marc Collado Ramírez

Marc Collado Ramírez

Equip Coordinador Nacional

Mery Loor Cañarte

Mery Loor Cañarte

Membre de l'Equip d'Acció Política i Formació

Oriol Muñoz Gual

Oriol Muñoz Gual

Membre de l'Equip de Comunicació

Marc Martorell Escofet

Marc Martorell Escofet

Membre de l'Equip de Militància i Confluències

Maria Outomuro Ruiz

Maria Outomuro Ruiz

Membre de l'Equip d'Acció Política i Formació

Marta Elías Moreno

Marta Elías Moreno

Membre de l'Equip de Militància i Confluències

Dani Sosa Caballero

Dani Sosa Caballero

Membre de l'Equip de Militància i Confluències

Cinta González Sentís

Cinta González Sentís

Membre de l'Equip d'Acció Política i Formació

Adrià Miró Canturri

Adrià Miró Canturri

Membre de l'Equip de Comunicació

Laura Fages Hernández

Laura Fages Hernández

Membre de l'Equip de Comunicació

Xavier Vallecillos Lopez

Xavier Vallecillos Lopez

Membre de l'Equip d'Acció Política i Formació

Coordinacions territorials

Barcelona

Cinta González i Jorge Alcalá

Badalona-Gramenet-Besòs:

Marta San José i Dani Sosa

Baix Llobregat:

Marc Massoni i Silvia López

Vallès Occidental:

Raul Ruiz i Irene Monés

Vallès Oriental:

Aina Colomer, Rubén Garcia i Natalia Britcha

Maresme:

Comarques Gironines:

Camp de Tarragona:

Laura Fages, Adrià Miró i Alba Font

Terres de l’Ebre:

Penedès-Garraf:

Nico Compañoni

Catalunya Central:

Raúl Navarro

Consell Nacional

President del Consell Nacional: Víctor Bousquets

Membres de l’ECN (12)

Barcelona:

Jorge Alcalá, Bruna Lira, Lucía Garcia, Oscar Marco

Baix Llobregat:

Marc Massoni, Silvia López, Andrea Hidalgo, Laura Jimenez, Ángel Vara

Vallès Occidental:

Raúl Ruiz, Rubén Lázaro

Comarques Gironines i Maresme:

Camp de Tarragona:

Alba Font

Badalona-Gramenet-Besòs:

Laura Aviñó, Marta San José, Carme Rodés

Penedès-Garraf:

Nico Compañoni

Terres de l’Ebre:

Lleida, Alt Pirineu i Catalunya Central:

Vallès Oriental:

Rubén Garcia Montes